Caddebostan Bosch Yetkili Servisi

Bosch MARMARA Fabrika Merkez Servisi (MARMARA BLG.), İSTANBUL

Uzman Bosch yetkili servisleri, Bosch markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz, sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekiplerimiz tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Bosch, 400’e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Bosch temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 444 6 333 numaralı Bosch Çağrı Merkezi’ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: 19mayıs, Acıbadem, Akfırat, Alemdağ, Altunizade, Aydınlı, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bostancı, Bulgurlu, Caddebostan, Caferağa, Cumhuriyet, Çamçeşme, Çarşı, Çekmeköy, Çengelköy, Çınardere, Eğitim, Erenköy, Esenyalı, Fenerbahçe, Feneryolu, Ferah, Fikirtepe, Göztepe, İçmeler, İdealtepe, Kandilli, Kirazlıtepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Kurna, Kuzguncuk, Küçükyalı, Merdivenköy, Mimarsinan, Muratreis, Orhanlı, Osmanağa, Ömerli, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Selimiye, Suadiye, Şeyhli, Taşdelen, Tersaneler, Ünalan, Yavuztürk, Yayalar, Yenişehir

E-5 YAN YOL MEVKİİ ORTA MAH. KANUNİ SOK. NO:7 SOĞANLIK

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir